spacer stacja integracja big ben

JOLANTA BUCZYŃSKA - Dyrektor przedszkola - logopeda, filolog. Specjalista zaburzeń mowy oraz wczesnej interwencji logopedycznej. Mama trzech synów. Wraz z mężem stworzyła przedszkole od podstaw. Filozofia Zaczarowanego Ołówka jest jej myślą, którą wcieliła w życie. Otwarta na potrzeby przedszkolaków i ich rodziców.
JOANNA BOGUCKA - zastępca dyrektora - magister zarządzania, mama dwóch synów. Energiczna i pomysłowa, w codziennych kontaktach z rodzicami zawsze chętna do pomocy i rozwiązania każdego problemu. Jej kreatywność urozmaica życie przedszkolaków.

KRYSTYNA MILEJ - studentka pedagogiki, mama trojga dzieci. Osoba serdeczna, pogodna, rozsądna, pełna spokoju i miłości do dzieci. Ma zdolności plastyczne i wokalne - nikt tak jak p. Krysia nie śpiewa kołysanek :)

MAGDALENA ZDANOWSKA - Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego z dwiema specjalizacjami, po Studiach Podyplomowych Pedagogicznych z kwalifikacjami nauczycielskimi. Po wielu kursach psychologicznych dotyczących dzieci (SI I stopień, Sherborn I stopień, Rozwój psychoseksualny dzieci, Terapia agresji i złości u dzieci), z doświadczeniem w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach. Dodatkowo odbywająca staż na Dziennym Oddziale Psychiatrii Dzieci, mama czteroletnich bliźniaków, otwarta, zaangażowana i chętna do pomocy.

KATARZYNA RÓŻAŃSKA - studentka pedagogiki z powołaniem. Jest optymistyczną, pełną zapału i zawsze uśmiechniętą Ciocią. Kocha dzieci i chce im pomagać.


HONORATA WALENCKA - Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny z powołaniem wielką pasją. Mama dwóch wspaniałych synów, osoba podchodząca do swojej pracy z poświęceniem, odpowiedzialnością i prawdziwą radością. Jest łagodną, ale stanowczą Ciocią.

KAROLINA KĘDZIOREK - logopeda przedszkolny. Regularne profilaktyczne zajęcia logopedyczne wzbogaca ciekawą formą i pomysłami.SYLWESTER WOJCIECHOWSKI - nasz miły i sympatyczny pan inżynier - złota rączka. Uprzejma osoba, która pomaga znaleźć nam dobre rozwiązanie w niejednej trudnej sytuacji


..............................................................................................................................
Dołącz do nas!

Zapraszamy do pracy nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz pomoce nauczyciela.
Poszukujemy specjalistów ciekawych dziedzin otwartych na współpracę, chętnych do prowadzenia zajęć z dziećmi.

Zapraszamy.
Jolanta i Łukasz Buczyńscy